Witamy Cię na naszej stronie!

stepien@hurtowniastepien.pl

76 845 05 19 | 76 845 63 49

Top

Pomagamy Kubusiowi!

Pomagamy Kubusiowi!

Wiemy jak ważne jest zdrowie, zwłaszcza zdrowie tych najmłodszych, dlatego Hurtownia Stępień dołącza do pomocy Kubusiowi i wspieramy akcję Wielkiego Meczu Charytatywnego dla Kubusia.

Mecz odbędzie się 7 września w Polkowicach. Polkowiccy policjanci, strażacy, strażnicy miejscy, sportowcy, lokalni samorządowcy i parlamentarzyści oraz wszyscy ludzie dobrej woli zapraszają na mecz, licytacje i pokaz sprzętu służbowego. Wszystko po to, żeby pomóc synkowi polkowickiego funkcjonariusza, 4-letniemu Jakubowi Skoczylasowi.

Wiele atrakcji
Oprócz meczu pomiędzy reprezentacją Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, a Gwiazdami Kuby w programie imprezy znalazło się wiele innych atrakcji. Już teraz możemy potwierdzić, że oprócz strażaków i strażników miejskich w drużynie, która stanie naprzeciw policjantów zagrają piłkarze pierwszych zespołów KGHM Zagłębia Lubin oraz Górnika Polkowice. Oba kluby, które znacząco wsparły tą inicjatywę, wystawią do rywalizacji również zespoły złożone ze swoich najmłodszych adeptów, którzy od godziny 14 rozegrają spotkania przyjaźni.
Jakub jest synem policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, która wraz z Stowarzyszeniem ONE oraz specjalnie powołanym Komitetem Społecznym „Na Ratunek Kubusiowi” postanowili działać. Instytucje połączyły siły, żeby pomóc Jakubowi i w pierwszą sobotę września na stadionie lekkoatletycznym w Polkowicach zorganizują „Wielki Mecz Charytatywny dla Kubusia”.
Jakub Skoczylas